Zwinna Miotła – firma sprzątająca

ul. Storczykowa 2/4
80-177 Gdańsk

+48 727 932 763
Pn – pt: 8:00-19:00

Poznaj bliżej naszą firmę

Nasza firma sprzątająca Zwinna Miotła działa od lat na terenie Trójmiasta i okolic. Rodzinna tradycja pozwoliła nam wykształtować wysokie i niezmienne standardy, dzięki którym zadowolenie naszych Klientów jest na najwyższym poziomie. Oferujemy kompleksowe sprzątanie firm w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Proponujemy szeroki wachlarz usług porządkowych, obejmujących utrzymanie czystości we wszystkich pomieszczeniach w Twojej firmie. Cykliczne sprzątanie biur, sklepów i magazynów, fabryk i hal.

Usługi porządkowe wykonujemy solidnie i terminowo. Nasz zespół jest doskonale przeszkolony i wykwalifikowany, pracuje przy użyciu skutecznych i bezpiecznych środków czystości oraz nowoczesnych maszyn czyszczących.

blur-vector-1 blur-vector-2 blur-vector-3

Sprzątanie domów i mieszkań po remoncie w naszym wykonaniu przebiega sprawnie, bo:

check-vector

Dysponujemy profesjonalnym i nowoczesnym sprzętem sprzątającym oraz ekologicznymi środkami czyszczącymi;

check-vector

Specjalizujemy się w parowym czyszczeniu. Dodatkowo profesjonalnie zajmujemy się dezynfekcją.

check-vector

Posiadamy elastyczną ofertę, pozwalającą dopasować pracę do potrzeb Twojego lokalu.

Wszystkie te powyższe punkty będą realizowane, tylko jeśli wybiorą Państwo rzetelnego usługodawcę, czyli firmę z wieloletnim doświadczeniem Zwinna Miotła. Podczas poszukiwań, warto przyjrzeć się bliżej informacjom, takim jak cena sprzątania domu. My jako rzetelne przedsiębiorstwo konstruujemy cennik w jasny sposób, dzięki czemu klienci szybko mogą oszacować cenę usługi. W naszej firmie zadbaliśmy o to, żeby mogli Państwo sprawnie oszacować koszt sprzątania.

Aktualny cennik

Sprzątanie mieszkań po remoncie to szereg różnorodnych działań. Zależy nam na tym, żeby dokładnie wiedzieli Państwo, jakich zadań się podejmujemy, dlatego wypunktowaliśmy zakres sprzątania podstawowego. Jednocześnie uczulamy, że chętnie dopasowujemy się do potrzeb naszych klientów z Gdańska i okolic. W efekcie mogą cieszyć się Państwo idealnie posprzątanym wnętrzem, gotowym na wniesienie mebli i sprzętów. Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące cennika sprzątania mieszkań po remoncie lub jakiekolwiek inne niepewności, zachęcamy do kontaktu z naszą załogą.